כל המאמרים

מקצועיות העבודה

מקצועיות העבודה

הציוד הדרוש עבור עיצוב הציפורניים

על מנת לעסוק בבניית ציפורניים יש להצטייד בציוד הטוב ביותר על מנת להעניק ללקוחות את השירות הטוב ביותר.

יצירת סביבת עבודה טובה ונוחה תעזור בביצוע העבודה וכן תגרום ללקוחות להרגיש טוב יותר, כמו כן גם התוצאות תהיינה טובות יותר.

ראשית יש לרכוש שולחן טוב ונוח בגובה המתאים לעבודה עם הלקוחות, ישנם סוגים שונים של שולחנות העשויים מפלסטיק, עץ או מתכת ולרוב הם מצוידים בגלגלים ברגליהם על מנת שיהיה קל ונוח לנווט אותם ממקום למקום.

שולחנות אלו מעוצבים בצורה שבה לקוסמטיקאית יהיה נוח לעבוד והם מכילים סט מגירות בצד או בשני הצדדים וכן לעיתים מעמד ללקים על משטח העבודה.

נוסף לשולחנות יש לרכוש מכונת שיוף, בדרך כלל מכונות קטנות ומהירות שמסייעות לשייף את הציפורן וכן הן קלות לשימוש והפעלה וחוסכות זמן רב בשיוף ידני.

אביזר שימושי נוסף הוא מנורות לייבוש ציפורניים, על מנת לחסוך מהלקוחה לשבת זמן רב ולחכות שהחומרים יתייבשו ניתן לשים מעל לציפורניה מנורת יבוש שמבצעת את העבודה בזמן מועט יותר באמצעות קרניים בעוצמות שונות.

השלב הבא בהליך עיצוב ובניית הציפורניים

לאחר רכישת כלל הציוד האיכותי הדרוש לביצוע בניית ציפורניים ניתן להתחיל במלאכה, הקוסמטיקאית משייפת ראשית את הציפורן ולאחר מכן יוצקת מעליה חומר שנקרא אקריל.

חומר זה מגיע בצורת אבקה ולאחר ערבובו עם מים חמים ניתן לעצבו בצורה שנרצה, החומר הינו חומר שקוף בצבע הציפורן.

לאחר שהאקריל מתקשה הקוסמטיקאית מסדרת את צורתה של הציפורן בהתאם ללקוחה, עגולה או מרובעת.

לאחר מכן ניתן להתחיל בתהליך העיצוב, העיצוב יכול לבוא לידי ביטוי במריחת לק אחיד או במריחת לק עם עיטורים וקישוטים לציפורניים.